Series
Ratings
35- The LeopardRated ★ 3.5
- Doona!Rated ★ 3.0
- IronheartRated ★ 1.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 1.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5- Loki Season 2Rated ★ 4.0
- Secret InvasionRated ★ 2.5
Berlin AlexanderplatzRated ★ 5.0- Andor Season 1Rated ★ 5.0
- Ahsoka Season 1Rated ★ 4.0
- The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0
- American Born ChineseRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0- The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
World on a WireRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0