Movies
Ratings
806
PaprikaRated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
CandymanRated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 3.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Doomsday BookRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5- MaterialistsRated ★ 4.0