Series
Ratings
46- HalstonRated ★ 3.0
- The Art of SarahRated ★ 2.5
FleabagRated ★ 3.5- Shetland Season 1Rated ★ 4.0
- Derry GirlsRated ★ 4.0
- Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
- Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
- Inspector KooRated ★ 2.5
- Santa Clarita DietRated ★ 3.0
Sharp ObjectsRated ★ 3.5- My Life in FilmRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Agatha Christie's PoirotRated ★ 4.5- Chewing GumRated ★ 4.0
- I May Destroy YouRated ★ 3.0
- Black Earth RisingRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.0- The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0