Titles you rated
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 3.5
Beyond the Infinite Two MinutesRated ★ 3.5- BugoniaRated ★ 3.5
- Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Ajin: Demi-HumanRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0