Movies
Ratings
1500- It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
- Wall to WallRated ★ 3.0
Seven Years in TibetRated ★ 2.0- The Noisy MansionRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0- The MatchRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.0
The ScamRated ★ 3.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Land of HappinessRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.0

Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
The ExecutionerRated ★ 3.0