Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0- A LoveRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 2.0
MontageRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0