Titles you rated
- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5
- MobLandRated ★ 4.0
- TaskRated ★ 4.0
The Terminal ListRated ★ 3.5- Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
- Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
- aka Charlie SheenRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 4.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
The OfferRated ★ 4.0- Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 4.0