Movies
Ratings
1236
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Bayside Shakedown 3: Set the Guys LooseRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
Bayside Shakedown 2Rated ★ 2.5- Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: Bandit FlowerRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 4.0
We Have a PopeRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.0- ToscanaRated ★ 2.0
- CobwebRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 2.5