Movies
Ratings
85
A Man and a WomanRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
In the Name of the FatherRated ★ 5.0