Movies
Ratings
178
MinariRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
WonderRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Sector 7Rated ★ 1.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
QuickRated ★ 1.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 3.0