Movies
Ratings
630
1917Rated ★ 4.5
SuperbadRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.5- Scary HouseRated ★ 1.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 3.0- Hide N SeekRated ★ 2.5
Youth in RevoltRated ★ 4.0- SpectralRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.0- Kronk's New GrooveRated ★ 3.0
The Hangover Part IIIRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.0