Movies
Ratings
1220
Point BreakRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Don't Worry, He Won't Get Far on FootRated ★ 3.5
Music BoxRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
A League of Their OwnRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 4.0
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.5- Child of DustRated ★ 3.5
Born on the Fourth of JulyRated ★ 3.5
Operation: DaybreakRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5