Movies
Ratings
486
Like for LikesRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Romeo and JulietRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0