Series
Ratings
251- Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
- NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5- Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
- AemaRated ★ 4.0
- DongchimiRated ★ 1.5

His Man Season 3Rated ★ 3.5- Zero DayRated ★ 4.0
- Queen of TearsRated ★ 4.0
- NewtopiaRated ★ 1.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
- Doctor ChaRated ★ 3.5
- 직장인들Rated ★ 2.5
- QueenmakerRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Iron FamilyRated ★ 3.0
- Love in the Big CityRated ★ 2.5
- The TyrantRated ★ 2.0
- The WhirlwindRated ★ 4.5
- The 8 ShowRated ★ 4.0