Series
Ratings
48
Coffee PrinceRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 2.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Empire of GoldRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0