Titles you rated
PhantomRated ★ 4.0- The Haunted CastleRated ★ 3.0
- Help!Rated ★ 3.5
Raising ArizonaRated ★ 3.5- Bardelys the MagnificentRated ★ 4.0
- Show PeopleRated ★ 5.0
- The Last CommandRated ★ 3.5
- Grass Is GreenerRated ★ 3.5
Blood SimpleRated ★ 4.0- UnderworldRated ★ 4.0
7th HeavenRated ★ 4.0- The Faithful HeartRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5- Finis TerraeRated ★ 3.0
- The Irishman: In ConversationRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5- The Three-Sided MirrorRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5