Movies
Ratings
360
The Expendables 2Rated ★ 3.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 4.0- Running ManRated ★ 3.0
- Green Lantern: First FlightRated ★ 3.0
ElektraRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
MontageRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
The I InsideRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0