Movies
Ratings
80
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
HerbRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0