Series
Ratings
123- RebootRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5- Shinnen Sousou Futekisetsu ni mo Hodo ga Aru!Rated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5- Just a bit EspersRated ★ 3.0
A Sleeping ForestRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0- The Royal FamilyRated ★ 3.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.5
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0- The 19th Medical ChartRated ★ 3.5
- A Town Without SeasonsRated ★ 3.5
- Their MarriageRated ★ 3.5
WATER BOYSRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Kingdom Season 3Rated ★ 4.5- Gannibal Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5