Series
Ratings
303- Cursed One-PieceRated ★ 3.0
バカ昔ばなしRated ★ 2.0
Peeping LifeRated ★ 1.5
Megalo BoxRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
CanaanRated ★ 3.5
RewriteRated ★ 3.0
KyousougigaRated ★ 4.0
.hack//SIGNRated ★ 1.5
黄昏乙女×アムネジアRated ★ 2.0
AjinRated ★ 0.5
The Lion King 3 Hakuna MatataRated ★ 4.0
アニメで分かる心療内科Rated ★ 0.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5- 逆転裁判 その「真実」、異議あり! Season2Rated ★ 3.0
The Great PassageRated ★ 4.5
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 2.5
ファイアボール チャーミングRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
The Piano ForestRated ★ 3.5