Series
Ratings
463- Hokuto no Ken -FIST OF THE NORTH STAR-Rated ★ 2.0
- Sentenced to Be a Hero: The Prison Records of Penal Hero Unit 9004Rated ★ 3.5
- Hell's Paradise Season 2Rated ★ 3.5
- Playing Death Games to Put Food on the TableRated ★ 2.5
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
- Jack-of-All-Trades, Party of NoneRated ★ 2.0
- Scum of the BraveRated ★ 2.5
- Medalist Season 2Rated ★ 4.0
- Kunon the Sorcerer Can SeeRated ★ 3.0
- Hell Mode: The Hardcore Gamer Dominates in Another World with Garbage BalancingRated ★ 2.0
- 29-sai Dokushin Chūken Bōkensha no NichijōRated ★ 2.5
- Wash It All AwayRated ★ 2.5
- Noble ReincarnationRated ★ 2.5
- Kaya-chan Isn't ScaryRated ★ 3.0
- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5
- The Holy Grail of ErisRated ★ 3.0
- Diary of a Strange LandRated ★ 3.5
- The Case Book of ArneRated ★ 2.5
- Roll Over and DieRated ★ 2.0