Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0