Movies
Ratings
119
Grown UpsRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0- MapadoRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0