Series
Ratings
159
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 2.5
Mobile Suit GundamRated ★ 3.5
TrigunRated ★ 3.0- Ebichu Minds the HouseRated ★ 2.5
Interspecies ReviewersRated ★ 3.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 2.5
South ParkRated ★ 4.0- Black KnightRated ★ 2.0
Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Eyeshield 21Rated ★ 2.5
CitrusRated ★ 2.5
Backstreet RookieRated ★ 1.0
Cells at Work! Code BlackRated ★ 2.5- Mr. BogusRated ★ 3.5