Movies
Ratings
185
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0- Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.5
- RomeoRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 0.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0