Series
Ratings
39- Woman of the Dead Season 1Rated ★ 3.5
- Midnight MassRated ★ 3.5
- From ScratchRated ★ 4.0
- Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
DarkRated ★ 5.0- The Snow GirlRated ★ 3.0
- Space ForceRated ★ 4.0
- Belascoarán, PIRated ★ 3.5
- Vatican Girl: The Disappearance of Emanuela OrlandiRated ★ 4.5
- The WatcherRated ★ 3.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.0- Living With YourselfRated ★ 2.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 5.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 5.0- The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 1.0
NCISRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.5
The Twilight ZoneRated ★ 4.5- Unruly QiaoRated ★ 3.0
- My Bratty PrincessRated ★ 4.0