Movies
Ratings
763
The CureRated ★ 3.0- Prada: CandyRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.0
FantasiaRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.5
A Time to KillRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Millionaire's First LoveRated ★ 1.5
Lorna's SilenceRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0- PapermanRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5- Nam June Paik: Moon Is the Oldest TVRated ★ 3.0

AftersunRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0