Movies
Ratings
1954
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
BurntRated ★ 2.5
BrothersRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 5.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 1.5
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.0
Speak No EvilRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 4.0
WarfareRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
FirefightersRated ★ 1.0
SkinRated ★ 3.5