Series
Ratings
17
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0- Ms. MarvelRated ★ 2.5
- I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5