Titles you rated
The Fatal EncounterRated ★ 2.5- Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5