Series
Ratings
16
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5