Series
Ratings
115
UnnaturalRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Detective YugamiRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0

The ProducersRated ★ 4.0
FriendsRated ★ 4.0- Eun ShilRated ★ 3.0
ProposeRated ★ 4.0- TomatoRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0- VirtueRated ★ 3.5
Beautiful DaysRated ★ 3.0
Loving YouRated ★ 0.5- Blue MistRated ★ 3.0