Movies
Ratings
405
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The Christmas ChroniclesRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5- The WilloughbysRated ★ 3.0
KlausRated ★ 4.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 2.5
I Lost My BodyRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
The Scarlet LetterRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5