Series
Ratings
20- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- New Recruit Season 1Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Socialization – Understanding of DanceRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Dali & Cocky PrinceRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Move to HeavenRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 4.0
Merry MaryRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5