Series
Ratings
144- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.5
- The WhirlwindRated ★ 5.0
- ReacherRated ★ 4.5
Sugar Season 1Rated ★ 4.0- Sweet and Sour ChickenRated ★ 5.0
- The GentlemenRated ★ 4.5
- 3 Body ProblemRated ★ 5.0
- Fallout Season 1Rated ★ 4.0
- Halo Season 2Rated ★ 4.5
Halo Season 1Rated ★ 3.5- ShōgunRated ★ 5.0
- A Shop for KillersRated ★ 1.0
- A Killer ParadoxRated ★ 5.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 3.0- Adventure by Accident Season 3Rated ★ 5.0
- PlutoRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 0.5- The DaysRated ★ 5.0