Series
Ratings
28
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0