Series
Ratings
11
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0- Good PeopleRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 1.0
The NewsroomRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0