Titles you rated
Hunter KillerRated ★ 3.0
Tokyo StoryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
AwakeningsRated ★ 4.0- The Long WalkRated ★ 3.5
She Taught Me SerendipityRated ★ 3.0- Left-Handed GirlRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5- Untitled Backrooms Feature FilmRated ★ 4.0
- Solstice - 5Rated ★ 3.5
- Teen Troubles In Dirty JerseyRated ★ 3.0
- It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
- CockroachRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Green RayRated ★ 4.0
Jakob the LiarRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
AntichristRated ★ 4.0