Movies
Ratings
113
Attila MarcelRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 5.0
Night Train to LisbonRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
I WishRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0