Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
MartyrsRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0