Series
Ratings
55
Summer Time RenderingRated ★ 4.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
86Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Shop of the LampRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
86Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5- Arcane Season 1Rated ★ 5.0