Titles you rated
Loving VincentRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Inside ManRated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.5
PrisonersRated ★ 4.0
The Next Three DaysRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Things to ComeRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0