Series
Ratings
86
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
とんかつDJアゲ太郎Rated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 3.0- Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
- Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
Vinland Saga Season 2Rated ★ 2.5
Vinland SagaRated ★ 4.0
Ranking of KingsRated ★ 3.0
Ya Boi Kongming!Rated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0
聖☆おにいさんRated ★ 0.5
新解釈・三國志 -異聞-Rated ★ 1.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0