Movies
Ratings
26
Knives OutRated ★ 5.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0