Movies
Ratings
30
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 4.5
HellcatsRated ★ 2.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 5.0
Just Go with ItRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 5.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0