Movies
Ratings
1718
FrankensteinRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
EpitaphRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Julien Donkey-BoyRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
All About My MotherRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.5
Breaking the WavesRated ★ 4.0- A Day OffRated ★ 2.5
- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
JiseulRated ★ 3.0
Enter the VoidRated ★ 3.0- Declaration of FoolsRated ★ 2.5
A Scene at the SeaRated ★ 3.5- TuitionRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The SonRated ★ 4.0