Movies
Ratings
1012
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
NerveRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5- ForgottenRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5