Titles you rated
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5