Series
Ratings
15
Deca-DenceRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0- 원주민 공포만화Rated ★ 4.0
The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 4.5- Crime Scene 3Rated ★ 5.0
- Delicious GuysRated ★ 5.0

The Fishermen and the CityRated ★ 5.0
Jikuu Senshi SpielvanRated ★ 5.0
Ushio and ToraRated ★ 3.5
Sherlock HoundRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0