Movies
Ratings
148
ExitRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
Last VegasRated ★ 5.0
RentRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 1.5
The Expendables 2Rated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 4.5